Що ми знаємо про COVID-19 детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Що ми знаємо про COVID-19

Україна, як і інші країни світу, входить у найважчий сезон перебігу пандемії COVID-19. Про це свідчить прогнозований приріст захворювання та зростання кількості важких форм хвороби.

10 фактів про COVID-19:

1. COVID-19 – це захворювання, яке викликається новим коронавірусом.

2. Вірусу байдуже хто ви. Захворіти може кожен.

3. Перебіг захворювання різний – від легкого до вкрай тяжкого. У деяких випадках вірус може призвести до смерті.

4. Люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями, такими як діабет, серцево – судинні захворювання, є більш схильними до розвитку важкої хвороби.

5. Тестування не на 100% відображає дійсність і може привести до помилкового почуття безпеки.

6. Кожен повинен сприймати себе як потенційно інфікованого і з особливою обережністю поводити себе поряд з іншими людьми, серед яких значна кількість належить до груп ризику.

7. COVID-19 поширюється через тісний контакт із зараженою людиною. Коли хворий на COVID-19 кашляє або чхає виділяються невеликі крапельки і ви можете вдихнути вірус, якщо знаходитесь занадто близько.

8. Маски працюють, вони захищають вас від вдихання вірусу та не дають потрапити вірусу на предмети побуту від хворої людини.

9. Наразі не має лікування та вакцини проти COVID-19. Однак багато симптомів є можливість успішно лікувати.

10. У деяких людей симптоми залишаються впродовж кількох місяців після зараження, такі випадки називають «далекобійники» і причина їх поки що не відома.

Нагадуємо! Дотримуйтесь дистанції, правильно використовуйте маски та ретельно мийте руки – це допоможе значно знизити ризик захворіти. Свідомо ставтеся до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Залишити відповідь

Пошук

+