Загальні відомості про дитячу лікарню

детская больница запорожье

Міська дитяча лікарня № 5 заснована у 1990 році, і є однією з потужних лікарень міста Запоріжжя та Запорізької області. З моменту відкриття лікарнею керували: Лахно Володимир Гаврилович, Бабанська Надія Анатоліївна, Токар Олена Іванівна. На теперішній час керівництво лікарні здійснює Запорожченко Андрій Григорійович.

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це спеціалізований лікувально-профілактичний заклад, який забезпечує висококваліфіковану стаціонарну та консультативну (амбулаторно-поліклінічну) медичну допомогу дитячому населенню міста Запоріжжя та Запорізької області.

В складі лікарні функціонує консультативний амбулаторно-поліклінічний підрозділ, який надає спеціалізовану медичну допомогу дітям Хортицького, Дніпровського, Вознесенівського і Заводського районів та стаціонар на 385 ліжок, в складі якого 11  відділень: відділення анестезіології та інтенсивної терапії та хронічного діалізу, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей, відділення хірургії з урологічними ліжками, отоларингологічне відділення, педіатричне відділення з кардіоревматологічними, нефрологічними, алергологічними і гастроентерологічними ліжками, неврологічне відділення, інфекційно–боксоване педіатрічне відділення дітей старшого віку, інфекційно–боксоване відділення дітей раннього віку, відділення патології новонароджених дітей, відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги та інфекційно-боксоване діагностичне відділення.

Відділення лікарні є навчальною базою для кафедр Запорізького державного медичного університету.

Допоміжні та лікувально-діагностичні підрозділи лікарні: ендоскопічне відділення, відділення функціональної діагностики, рентгенологічне відділення, відділення фізичної та реабілітаційної медицини, клініко-діагностична та бактеріологічна лабораторії, аптека, адміністративно-управлінсикий підрозділ, економічно-бухгалтерський підрозділ та господарсько-обслуговуючий підрозділ.