Загальні відомості про дитячу лікарню

детская больница запорожье

Міська дитяча лікарня № 5 заснована у 1990 році, і є однією з потужних лікарень міста Запоріжжя та Запорізької області. З моменту відкриття лікарнею керували: Лахно Володимир Гаврилович, Бабанська Надія Анатоліївна, Токар Олена Іванівна, Запорожченко Андрій Григорійович. На теперішній час керівництво лікарні здійснює Кулєш Ірина Олександрівна.

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це спеціалізований лікувально-профілактичний заклад, який забезпечує висококваліфіковану стаціонарну та консультативну (амбулаторно-поліклінічну) медичну допомогу дитячому населенню міста Запоріжжя та Запорізької області.

В складі лікарні функціонує консультативний амбулаторно-поліклінічний підрозділ, який надає спеціалізовану медичну допомогу дітям м. Запоріжжя та стаціонар на 385 ліжок, в складі якого 13 відділень: відділення анестезіології, інтенсивної терапії та хронічного діалізу, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей, відділення хірургії та оперативної ендоскопії з урологічними ліжками, отоларингологічне відділення, педіатричне відділення №1 з кардіоревматологічними, нефрологічними, алергологічними і гастроентерологічними ліжками, педіатричне відділення №2, неврологічне відділення, інфекційне відділення дітей старшого віку, інфекційне відділення дітей раннього віку, відділення патології новонароджених дітей, відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, відділення фізичної та реабілітаційної медицини та інфекційно-боксоване діагностичне відділення.

Відділення лікарні є навчальною базою для кафедр Запорізького державного медичного університету.

Допоміжні та лікувально-діагностичні підрозділи лікарні: відділення функціональної діагностики, рентгенологічне відділення, клініко-діагностична лабораторія, імунологічна лабораторія, бактеріологічна лабораторія, травматологічний пункт, аптека, відділ з інфекційного контролю, адміністративно-управлінський підрозділ, економічно-бухгалтерський підрозділ, технічно-господарський підрозділ.