Переваги зимових прогулянок детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Переваги зимових прогулянок

Зима як завжди несподівано, в повний голос заявила про свої права на морозну погоду. Сподіваємося ви належним чином підготувалися до зміни температури повітря і це не стане для вас неприємним сюрпризом.

Прогулянка навіть у морозні дні має багато переваг і незалежно від погоди, діти повинні проводити час на вулиці. Винятком може бути тільки період коли дитина хворіє.

Для того, щоб дітвора росла здорова фізично і психічно, їй потрібно багато рухатися на свіжому повітрі.

Лікарі не рекомендують проводити весь час в приміщенні, навіть якщо на вулиці зима, багато снігу та мороз. В опалювальний період, в закритому приміщенні активно розмножуються патогенні мікроорганізми, які викликають масу захворювань, особливо респіраторно-вірусних. Перебування на відкритій місцевості знижуватиме поширення інфекції.

Ще одна корисна властивість, це сонячне проміння, яке допомагає утворювати і засвоювати організмом вітамін Д. Він має профілактичну дію при інфекційних захворюваннях та обміні кальцію.

Переваги зимових прогулянок детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Під час активних ігор на свіжому повітрі діти рухаються, що потрібно для нормального фізіологічного розвитку, а не проводять малорухливий спосіб життя біля комп’ютера або телевізора.

Крім того, щоденні прогулянки надворі допомагають знизити рівень стресу і тривожності, покращити якість сну, краще концентруватися і стимулювати креативність.

Під час проведення часу на вулиці: одягайте дітей в зручний, непромокаючий та відповідний температурі одяг, слідкуйте за тим, щоб дитина рухалася.

Уникайте переохолодження. Мороз жартів не любить, розважливо ставтеся до часу перебування на свіжому повітрі, враховуючи вік дитини та температуру повітря. Важливо не допустити ситуацій коли організм не в змозі компенсувати втрату тепла. Якщо дитина змерзла, відчуває озноб, негайно заведіть у тепле приміщення та запропонуйте теплий солодкий чай.

Дитина повинна пристосовуватись до несприятливої погоди, такої як вітер, мороз, опади та інше. Прогулянки на свіжому повітрі навіть в морозну погоду зміцнюють організм та сприяють підвищенню опірності організму до  будь-яких захворювань.

Нехай ця зима буде для вас комфортною, а перебування на свіжому повітрі принесe задоволення та здоров’я. 

Залишити відповідь

Пошук

+