Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення забезпечує і проводить увесь спектр рентгенологічних досліджень.

Рентгенодіагностика проводиться за допомогою сучасних рентген-діагностичних систем APOLLO, CALYPSO F, UNIVERSAL X URS та OPERA T90cs.

Рентгенологічне відділення детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.        Рентгенологічне відділення детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

вввввввввРентгенологічне відділення детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. Рентгенологічне відділення детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. 

Головною перевагою даних рентгенодіагностичних систем є мінімальна доза опромінення.

Всі дослідження проводяться після огляду і за електронними направленнями лікарів стаціонару та поліклінічнних відділеннь амбулаторно-поліклінічного підрозділу.

Графік прийому амбулаторних хворих Хортицького, Дніпровського (правий берег) районів:
понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 11.00 до 13.00, середа з 14.00 до 16.00.

Графік прийому амбулаторних хворих Дніпровського (лівий берег), Вознесенівського, Заводського районів
понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 09.00 до 13.00, середа з 12.00 до 16.00 в рентгенологічному кабінеті поліклінічного відділення №2 за адресою вул. Л. Жаботинського, 32.

Видача результатів рентгенологічних досліджень на наступний день з 14.00 до 18.00, крім суботи та неділі.
Видача результатів рентгендосліджень органів грудної клітини (на пневмонію), кістково-суглобової системи (тільки свіжа травма) в день дослідження.

Фахівці відділення:

  • завідувач відділення – лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії Коваленко Інна Миколаївна;
  • лікар-рентгенолог першої кваліфікаційної категорії Київська Наталя Василівна;
  • лікар-рентгенолог Щербань Євгенія Геннадіївна.

Рентгенологічне відділення розташовано на першому поверсі головного корпусу лікарні та рентгенологічний кабінет на першому поверсі поліклінічного відділення №2 (вул. Л. Жаботинського, буд. 32).
Телефон відділення: (061) 224-93-84.

Лікарі відділення

Київська Наталя Василівна детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Київська Наталя Василівна

Лікар-рентгенолог

Коваленко Інна Миколаївна детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Коваленко Інна Миколаївна

Завідувач відділення