Рекомендації НСЗУ щодо безпечного відпочинку влітку детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Рекомендації НСЗУ щодо безпечного відпочинку влітку

Фахівці Національної служби здоров’я України оприлюднили низку рекомендацій, які допоможуть туристам, що збираються поїхати на відпочинок до моря під час пандемії COVID-19. Про це сповіщає прес-служба НСЗУ.

У повідомленні зазначається, що небезпека під час відпочинку може очікувати не в морі або басейні, а на переповнених пляжах та в громадських місцях.

«Наразі немає доказів, що коронавірус, який спричиняє COVID-19, може поширюватися в басейні чи морі. Сонце та свіже повітря корисне як дітям, так і дорослим, тим більше погода сприяє. Проте небезпека в іншому – переповнені пляжі, місця відпочинку біля басейну, на яких люди не дотримуються безпечної дистанції», – зазначають в НСЗУ.

Рекомендації медиків для безпечного відпочинку влітку в умовах пандемії COVID-19

  • Дотримування соціальної дистанції не менше 2 метрів;
  • При користуванні предметами загального користування (шезлонги, стільці), слід мити руки або користуватися антисептиком;
  • Для дозвілля краще обирати відпочинок на свіжому повітрі, ніж закриті приміщення біля басейну;
  • При симптомах застуди слід утриматися від походу на пляж;
  • При відпочинку з дітьми варто використовувати лише власні іграшки;
  • У громадських місцях необхідно дотримуватися етикету кашлю та чхання.

Також у НСЗУ сповістили, що деякі країни вже відкрили кордони й приймають іноземців. Але при плануванні закордонної подорожі заздалегідь необхідно ознайомитися з правилами поведінки в аеропорту і літаку, а також вивчити правила в’їзду в країну.

Залишити відповідь

Пошук

+