Проведення ремонтних робіт та нове обладнання в лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Проведення ремонтних робіт та нове обладнання в лікарні

9 липня поточного року з робочим візитом до КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР завітали міський голова Буряк В.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров А.І. та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова В.В.

Проведення ремонтних робіт та нове обладнання в лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР – єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарна, консультативна, амбулаторно-поліклінічна та виїзна для інтенсивної терапії новонароджених. В цілодобовому режимі надається, зокрема, ургентна хірургічна, реанімаційна, отоларингологічна, неврологічна та педіатрична допомога дитині з перших годин життя. Поліклінічний підрозділ обслуговує мешканців Хортицького, Вознесенівського, Дніпровського та Заводського районів.

Під час візиту директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх із результатами проведення ремонтних робіт за кошти місцевого бюджету у лікарні, розповів про придбання для роботи фахівців сучасного медичного, діагностичного та лабораторного обладнання, що допоможе покращити якість надання медичної допомоги пацієнтам, покращити умови комфортного та безпечного перебування пацієнтів та доступність послуг для маломобільних груп населення.

На теперішній час вже завершені ремонтні роботи:

  • в відділенні відновного лікування відремонтовані всі приміщення. Обладнанні та працюють в відділенні оновлені кабінети: ЛФК, охорони зоруПроведення ремонтних робіт та нове обладнання в лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.. Проведено капітальний ремонт ганку з улаштуванням пандусу;
  • облаштована у лікарні і кімната психоемоційного розвантаження з інтерактивною дошкою та буккросингом;
  • облаштовано унікальний кабінет галотерапії з фітобаром у вигляді казкової печери;
  • відремонтовано 3 кабінети рентгенологічного відділення, де встановлені нові сучасні діагностичні рентгенівські системи;
  • відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги оснащено системою захисту та відеоспостереженням;
  • всі входи в приміщення стаціонару, поліклінічних відділень №1 та №2 амбулаторно-поліклінічного підрозділу облаштовано пандусами.

Наразі активно проводяться ремонтні роботи у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей (ремонт палат, коридору та операційної). Окремі палати в відділенні уже підготовлені на випадок виявлення коронавірусу у малечі.

У розпалі ремонт в інфекційно-боксованому педіатричному відділенні дітей старшого віку. У переважній частині приміщень вже оновили каналізаційну систему та електромережі.  Під час ремонту замінили паркетне покриття, кахельну плитку, двері, полагодили стіни і стелю та інше. Для комфортного перебування медперсоналу та пацієнтів у відділенні передбачені кондиціонери.

Проведення ремонтних робіт та нове обладнання в лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Протягом 2017-2019 років КНП “Міська дитяча лікарня №5” ЗМР дооснащено сучасним медичним обладнанням на суму понад 27,3 млн.грн. (10 апаратів штучної вентиляції легенів, 13 моніторів пацієнта, 2 реанімаційні системи для новонароджених, 2 системи обігріву новонароджених, 2 пульсоксиметри; 3 електрохірургічні апарати; 4 діагностичні рентгенівські системи, 3 стаціонарні апарати УЗД, портативний УЗД апарат та мобільна рентгенівська система, обладнання для реабілітації  та інше медичне обладнання).

У 2020 році за кошти місцевого бюджету придбано сучасне обладнання на суму понад 3 млн.грн. (дефібрілятор експертного класу, електрокардіограф, комплекс реографічний, комплекс ехоенцефалограф, лабораторно-діагностичне, реабілітаційне та інше обладнання).

Як зазначив директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  Запорожченко А.Г. завдяки постійним оновленням у лікарні,  закупівлі нового обладнання та кваліфікованим фахівцям якість медичних послуг вдалося вивести на досить високий рівень. Оснащення новими технологіями дає можливість фахівцям лікарні досягти європейських стандартів надання медичної допомоги дитячому населенню.

В планах на наступний рік – завершити утеплення стін лікарні, провести ремонт у відділенні невідкладної (екстреної) медичної допомоги. Крім того, персонал лікарні планує провести благоустрій території лікарні, а саме: оформлення зелених зон, висаджування кущів, квітів та інше.

 

Залишити відповідь

Пошук

+