Привітання з Днем Конституції України детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Привітання з Днем Конституції України

Привітання з Днем Конституції України детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Шановні колеги! Шановні пацієнти!

Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем Конституції України!

Конституція – це основа держави, яку ми любимо і якою пишаємося. Це фундамент, на якому будується наша Батьківщина. Як людина не може жити без здоров’я, так і держава не може існувати без Конституції. Ми з вами є учасниками будівництва молодої і сильної України, тому перед нами ще багато звершень, перемог і досягнень, наполегливої ​​праці на благо нашої любої Батьківщини.

З нагоди національного свята – бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення та успіхів у всіх добрих справах. Зі святом!

 З найкращими побажаннями,
директор Андрій Запорожченко

Залишити відповідь

Пошук

+