У рентгенологічному кабінеті новий сучасний рентген-діагностичний комплекс детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

У рентгенологічному кабінеті новий сучасний рентген-діагностичний комплекс

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Поліклінічне відділення №2 КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  щороку надає спеціалізовану медичну допомогу близько 18 тис. дітей Вознесенівського та частково Дніпровського районів.

01 вересня 2020 року до поліклінічного відділення №2 КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з робочим візитом ознайомитися з проведеними ремонтними роботами рентгенологічного кабінету та можливостями нового сучасного рентгенологічного обладнання завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова В.В.

Завдяки реалізації міської програми по оновленню матеріально-технічної бази медичних установ м. Запоріжжя вперше за останні десять років у поліклінічному відділенні №2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР проведено капітальний ремонт рентгенологічного кабінету та оснащено сучасною системою рентгенографічною та флюрографічною OPERA T90cs.

Сучасне рентгенологічне обладнання дозволяє проводити дослідження в горизонтальній і вертикальній площинах, також його перевагами є значна  пропускна здатність, зниження променевого навантаження на пацієнтів на 25-30%, значне скорочення часу від моменту проведення самого дослідження до отримання відповіді, що є вкрай важливим для новонароджених пацієнтів; збереження інформації про пацієнта і результатів його дослідження в цифровому форматі, що дає можливість працювати у віддаленому доступі, що є вкрай важливим при наданні діагностичної допомоги в екстрених випадках.

Як зазначив директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  Запорожченко А.Г. новий цифровий рентгенівський апарат – надсучасний, вищого класу. Встановивши його, ми суттєво зменшуємо рентгенологічне навантаження як на медперсонал, так і на пацієнта. За допомогою нового апарату ми зможемо набагато швидше та ефективніше виявляти різноманітні ушкодження кісток чи хвороби органів. Наприклад, можна максимально швидко, зручно та безпечно оглянути легені на предмет наявності чи відсутності пневмонії чи інших відхилень від норми.

Нині рентгенологічна служба лікарні має потужну діагностичну базу із сучасними рентгенологічними системами, необхідним для якісної та точної діагностики захворювань. Адже якісна діагностика – це запорука успішного лікування.

Залишити відповідь

Пошук

+