Підтримайте проекти лікарні у конкурсі «Громадський бюджет» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Підтримайте проекти лікарні у конкурсі «Громадський бюджет»

Шановні колеги! Шановні пацієнти! Наші друзі та партнери!

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР традиційно приймає участь в конкурсі «Громадський бюджет м. Запоріжжя – 2021». 

Малий проект №131 лікарні “Благоустрій території лікарні для комфортного відпочинку та реабілітації маленьких пацієнтів.

Проект передбачає створення комфортної, безпечної, екологічно сприятливої та естетично привабливої зони відпочинку на території КНП «Міської дитяча лікарня №5» ЗМР для дітей м. Запоріжжя та Запорізької області. А саме: висаджування зелених насаджень (декоративне зелене покриття, троянди, ялівець), встановлення системи автополиву, лав, урн тощо.

Малий проект №132 лікарні «Сучасні методи реабілітації шляхом інтерактивної підлоги та тренажера MOTOmed для дітей м. Запоріжжя».

Проектом передбачається оснащення інтерактивною підлогою та тренажером MOTOmed денного стаціонару неврологічного профілю на базі поліклінічного відділення №2, (вул. Л.Жаботинського, 32), що дасть можливість отримання дітьми реабілітаційної та відновлювальної допомоги на сучасному медичному обладнанні та в комфортних умовах.

Малий проект №173 лікарні «Тротуарне покриття на території 5 дитячої лікарні по вул.Новгородська, 28-А».

Реалізація проекту забезпечить зручність і безпеку в пересуванні маленьких пацієнтів лікарні, їх батьків та працівників лікарні, а також покращить естетичний вигляд лікарні.

Підтримати та проголосувати за проекти лікарні можливо на офіційному веб-порталі Громадського бюджету Запорізької міської ради:                          

Спосіб 1. За допомогою IDcard(паспорт)/Електронно-цифровий пiдпис/MobileID. Потрібно авторизуватися за допомогою системи BankID (у правому верхньому кутку обираєте “ВХІД”, потім “ВХІД ЧЕРЕЗ BankID”, обираємо IDcard(паспорт)/Електронно-цифровий пiдпис/MobileID та діємо за інструкцією).

Спосіб 2. За допомогою верифікації через українські банки. Для голосування треба авторизуватись за допомогою системи BankID (у правому верхньому кутку обираєте “ВХІД”, потім “ВХІД ЧЕРЕЗ BankID” для тих, у кого банк Приватбанк, Монобанк, банк Південний та Конкорд Банк. Якщо у Вас Ощадбанк або інший банк обираєте “Вхід через Національний банк України”).

Шляхом введення логіна/пароля інтернет-банку підтверджуєте, що готові передати третій стороні інформацію про себе. Ваш банк передає сайту інформацію про Вас і Ви здійснюєте вхід.

Про надійність та безпеку цього сервісу читайте на офіційному сайті https://bankid.org.ua/.

Спосіб 3. У терміналах самообслуговування ПриватБанку.

Детально ознайомитися зі способами голосування Ви можете переглянувши відео-інструкцію – https://gb.zp.gov.ua/pages/instructions.

Голосування триває до 30 вересня 2020 року!

Залишити відповідь

Пошук

+