Підтримайте проект лікарні «Благоустрій території лікарні для комфортного відпочинку та реабілітації маленьких пацієнтів» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Підтримайте проект лікарні «Благоустрій території лікарні для комфортного відпочинку та реабілітації маленьких пацієнтів»

Шановні колеги! Шановні пацієнти! Наші друзі та партнери!

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР традиційно приймає участь в конкурсі «Громадський бюджет м. Запоріжжя – 2022». 

Проект лікарні №122 «Благоустрій території лікарні для комфортного відпочинку та реабілітації маленьких пацієнтів».

Проект передбачає створення комфортної, безпечної, екологічно сприятливої та естетично привабливої зони відпочинку на території КНП «Міської дитяча лікарня №5» ЗМР для дітей м. Запоріжжя та Запорізької області. А саме: висаджування зелених насаджень (ялівець, туя, гортензія, барбарис, спірея), встановлення лав, урн на прилеглій до будівлі території.

Створення такої зони відпочинку буде не тільки радувати і піднімати настрій маленьким пацієнтам, їхнім батькам, персоналу лікарні та іншим відвідувачам, а й дозволить зануритися в затишну, естетично красиву атмосферу, відволіктися від медичних процедур і отримати заряд позитивних емоцій.

Підтримати та проголосувати за проект лікарні можливо на офіційному веб-порталі Громадського бюджету Запорізької міської ради:                          

Спосіб 1. За допомогою IDcard(паспорт)/Електронно-цифровий пiдпис/MobileID. Потрібно авторизуватися за допомогою системи BankID (у правому верхньому кутку обираєте “ВХІД”, потім “ВХІД ЧЕРЕЗ BankID”, обираємо IDcard(паспорт)/Електронно-цифровий пiдпис/MobileID та діємо за інструкцією).

Спосіб 2. За допомогою верифікації через українські банки. Для голосування треба авторизуватись за допомогою системи BankID (у правому верхньому кутку обираєте “ВХІД”, потім “ВХІД ЧЕРЕЗ BankID” для тих, у кого банк Приватбанк, Монобанк, банк Південний та Конкорд Банк. Якщо у Вас Ощадбанк або інший банк обираєте “Вхід через Національний банк України”).

Шляхом введення логіна/пароля інтернет-банку підтверджуєте, що готові передати третій стороні інформацію про себе. Ваш банк передає сайту інформацію про Вас і Ви здійснюєте вхід.

Про надійність та безпеку цього сервісу читайте на офіційному сайті https://bankid.org.ua/.

Спосіб 3. У терміналах самообслуговування ПриватБанку.

Детально ознайомитися зі способами голосування Ви можете переглянувши відео-інструкцію – https://gb.zp.gov.ua/pages/instructions.

Голосування триває до 30 вересня 2021 року!

Пошук

+
Перейти до вмісту