Навчаємося та обмінюємося досвідом, щоб покращувати якість надання медичної допомоги дітям детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Навчаємося та обмінюємося досвідом, щоб покращувати якість надання медичної допомоги дітям

На базі НДСЛ «Охматдит» відбулася ХІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії». Науковими організаторами конференції є НДСЛ «Охматдит» МОЗ України та ГО «Українська асоціація анестезіології та інтенсивної терапії».

Навчаємося та обмінюємося досвідом, щоб покращувати якість надання медичної допомоги дітям детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Делегатом конференції від КНП «Міська дитяча лікарня 5» ЗМР був завідувач відділенням анестезіології, інтенсивної терапії та хронічного діалізу Вячеслав Капуста.

На конференції з доповідями виступили провідні Українські фахівці з дитячої анестезіології та інтенсивної терапії та експерти з Америки, Ізраїлю, Німеччини. Теми доповідей: «Антибіотикорезистентність у відділеннях інтенсивної терапії», «Проблеми харчування дітей у критичному стані».

Для відпрацювання практичних навичок була проведена низка майстер-класів.

Навчаємося та обмінюємося досвідом, щоб покращувати якість надання медичної допомоги дітям детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.17-18 січня 2024 року у тренінгу з удосконалення практичними навичками за напрямком «Антибактеріальна терапія у відділенні інтенсивної терапії», що проходив на базі відділення інтенсивної терапії НДСЛ «Охматдит» МОЗ України прийняв участь завідувач відділенням анестезіології, інтенсивної терапії та хронічного діалізу Вячеслав Капуста. Тренінг проводила провідний експерт Карпенко Наталія Петрівна, завідувачка відділення інтенсивної терапії НДСЛ «Охматдит» МОЗ України.

Участь фахівців лікарні в освітніх проектах надають можливість підвищити свій професійний рівень, поділитися своїми здобутками та обмінятися досвідом з колегами, як наслідок покращити якість надання медичної допомоги дитячому населенню.

Пошук

+
Перейти до вмісту