КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР продовжує оновлюватися детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР продовжує оновлюватися

КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР – єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Щороку до поліклінічного відділення № 1 по вул. Новгородська, 28-А звертаються близько 70 тис. пацієнтів, також у приміщенні відділення функціонують три педіатричні амбулаторії комунального некомерційного підприємства “Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 5”, де надається первинна медична допомога дітям. Відсутність пандусу при вході у приміщення створювала певні незручності серед відвідувачів.

З метою підвищення доступності пацієнтів та відвідувачів лікарні до амбулаторної медичної допомоги, враховуючи численні звернення громадян, за кошти місцевого бюджету у 2019 році вхід до поліклінічного відділення № 1 по вул. Новгородська, 28-А облаштовано сучасним, зручним пандусом відповідно до Державних будівельних норм України.

КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР продовжує оновлюватися детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.У відділенні відновного лікування за кошти місцевого бюджету, в рамках конкурсу «Громадський бюджет м. Запоріжжя» у 2018 році проведено ремонт відділення та з метою підвищення доступності послуг з реабілітації, у т.ч. для маломобільних груп населення за кошти місцевого бюджету у 2019 році відділення облаштовано пандусом.

Проведено поточний ремонт приміщення та облаштовано кабінет галотерапії (соляної кімнати) з фітобаром. Галотерапія (соляна кімната) застосовується з профілактичною метою, яка вважається найефективнішим не медикаментозним способом лікування, що має бронходренажну, протизапальну, імуномодулюючу дію на респіраторний тракт, покращує загальний стан організму.

КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР продовжує оновлюватися детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.У рентгенологічному відділенні лікарні за кошти місцевого бюджету у 2018 році проведено ремонт та приведено у відповідність до санітарних норм та будівельних стандартів три кабінети.

З метою покращення психоемоційного стану дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні на базі лікарні проведено ремонт приміщення та створено кабінет психологічно-емоційного розвантаження, з бібліотекою, що дозволяє в комфортних умовах провести заняття для дітей з психологами, мастер-класи та відволіктися від медичних процедур.

Ремонт конференц-залу лікарні завдяки коштам місцевого бюджету, за підтримки депутатського корпусу у 2018 році актовий зал лікарні приведено до сучасних будівельних стандартів та норм.

У 2020 році за рахунок коштів місцевого бюджету передбачено проведення поточних ремонтів у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР.

На теперішній час активно проводяться ремонтні роботи в інфекційно-боксованому відділенні дітей старшого віку і у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей.

Інфекційно-боксоване відділення дітей старшого віку забезпечує надання медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями бронхо-легеневої системи та верхніх дихальних шляхів, у т.ч. інфекційного генезу (ГРВІ, пневмонія, грип), у віці  від 3 до 18 років.

Ремонт відділення не проводився з 1990 року (з початку забудови головного корпусу лікарні). У незадовільному стані та потребували ремонту приміщення палат, маніпуляційні, освітлення, сантехніка тощо. Наявні санітарні кімнати не відповідали сучасним будівельним нормам та санітарним стандартам.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей приміщення коридору, палати та операційній блок відділення нагально потребували ремонту, кахель, оздоблення стін знаходилося у вкрай незадовільному стані.

Ремонтні роботи заплановано завершити до серпня місяця поточного року.

Крім того, до кінця поточного року в рамках фінансування за кошти місцевого бюджету ще заплановано проведення ремонту частини приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

 

Залишити відповідь

Пошук

+