«Клініці, дружньої до молоді» один рік! Підбиваємо підсумки детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

«Клініці, дружньої до молоді» один рік! Підбиваємо підсумки

Враховуючи стрімкий ріст проблем з психологічним та фізичним здоров’ям у дітей, підлітків та молоді, зокрема, поширення наркоманії, ВІЛ-інфекції, тютюнопаління, суїцидальної поведінки, зміни харчової поведінки (анорексія, булемія, ожиріння) тощо, а також використовуючи позитивний досвід провідних Європейських країн актуальним було створення на базі КУ «ЗМБДЛ №5» відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» (далі – КДМ).

«Клініці, дружньої до молоді» один рік! Підбиваємо підсумки детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.З метою реалізації цієї ідеї у 2015 році лікарня взяла участь у конкурсі соціальних проектів ПАО «Запоріжсталь» та отримала грант у розмірі 50 тис.грн., на які проведено ремонт відповідного приміщення для організації роботи відділення. За підтримки Дитячого фонду ООН / ЮНІСЕФ в Україні відділення оснащено необхідним обладнанням та витратними матеріалами, зокрема, гінекологічним кріслом і кольпоскопом, тестами на визначення ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом, тестами на визначення вагітності та контрацептивами.

У квітні 2016 року на базі КУ «ЗМБДЛ № 5» розпочала свою роботу «Клініка, дружня до молоді».

«Клініці, дружньої до молоді» один рік! Підбиваємо підсумки детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.За перший рік роботи за медичною та психологічною допомогою до фахівців відділення звернулося понад 1600 осіб і з кожним днем кількість відвідувачів зростає.

Підлітки та молодь звертаються до КДМ у разі виникнення будь-якої, навіть «нестандартної» проблеми та можуть розраховувати на цілковиту анонімність та конфіденційність, при бажанні, не повідомляючи своє ім’я. Отримати консультаціії та обстеження, у т.ч. кольпоскопію, тестування на ВІЛ та інші інфекції, що передаються статевим шляхом може абсолютно кожен, у віці від 10 до 24 років, незалежно від місця проживання, на БЕЗКОШТОВНІЙ ОСНОВІ!

В КДМ завжди панує привітна, доброзичлива та спокійна атмосфера. Там ви ніколи не побачите черг, адже ведеться попередній запис на прийом і кожен клієнт приходить на зазначений час.

Доступність, доброзичливість, добровільність, анонімність, конфіденційність та задоволеність клієнтів послугами – головні принципи роботи КДМ!

«Клініці, дружньої до молоді» один рік! Підбиваємо підсумки детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Фахівцями відділення проводиться активна інформаційна кампанія серед підростаючого покоління з питань популяризації здорового способу життя, а саме: опубліковано понад 35 авторських статей; постійно проводяться заняття з пацієнтами стаціонару та учнями навчальних закладів Хортицького та Дніпровського району та іншими зацікавленими особами. Запроваджено Skype-консультації, проведення тематичних вебінарів.

У своїй роботі фахівці «Клініки, дружньої до молоді» плідно співпрацюють з навчальними закладами, соціальними службами, поліцією, благодійними, волонтерськими організаціями та іншими структурами.

У відділенні ведуть прийом: педіатр, гінеколог, дерматовенеролог, уролог, ендокринолог та практичні психологи.

Отримати консультацію можна не лише очно, але й заочно в он-лайн та телефонному режимі. Більш детальна інформація розміщена на сайті КДМ zpkdm5.jimdo.com.

 

Залишити відповідь

Пошук

+
Перейти до вмісту