Казкові книжки для пацієнтів лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Казкові книжки для пацієнтів лікарні

Казкові книжки для пацієнтів лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.14 травня поточного року компанія «Нова пошта» подарувала дітям, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, цікаві дитячі книжки, до того ж не прості, а з доповненою реальністю. Живі казкові герої на сторінках книжок оживають за допомогою додатку.

Комплектами книг поповнені ігрові кімнати відділень лікарні, де діти проводять вільний від медичних процедур час. Такі подарунки викликали справжнє захоплення у маленьких пацієнтів. Казкові герої, що оживають на очах, дарують дітям неймовірні враження та дозволяють розвивати інтелект дитини (розумовий, емоційний, соціальний). Такі подарунки, дають можливість дітям фантазувати, прислухатися до своїх почуттів та аналізувати їх. А ще книги знайомлять дітей з різними почуттями, емоціями та вчать правильно реагувати на ті чи інші ситуації.

Завжди приємно відчувати турботу та увагу дорослих, які створюють гарний настрій, та надають заряд позитивної енергії. А позитивний настрій, в свою чергу,  сприяє найшвидшому одужанню пацієнтів.

Казкові книжки для пацієнтів лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. Казкові книжки для пацієнтів лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

 

Залишити відповідь

Пошук

+