День Святого Миколая в лікарні детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

День Святого Миколая в лікарні

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Кожна дитина повинна мати можливість відчути магію цього свята, навіть коли вона знаходиться у лікарні.

З нагоди дня Святого Миколая, за доброю традицією, за підтримки групи компаній ТМ «Хлібодар» Святий Миколай подарував солодкі подарунки пацієнтам, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Також колектив лікарні привітав маленьких пацієнтів зі святом та побажав дітям веселих новорічних свят, здійснення заповітних бажань, радості, миру, добра і злагоди, а головне здоров’я та якнайшвидшого одужання!

Діти з радістю пригощалися святковими подарунками, завдяки якому піднявся настрій та відчули наближення новорічних свят, що позитивно впливає на подолання стресу, пов’язаного із лікувальним процесом та процесом одужання.

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР, щиро вдячна соціально відповідальному бізнесу, завдяки якому проводяться такі заходи, що допомагають дітям не лише створити гарний новорічний настрій, але й відчути святкову атмосферу, навіть у стінах лікарні.

Залишити відповідь

Пошук

+