Як безпечно провести новорічні свята детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Як безпечно провести новорічні свята

Попереду новорічні свята. Приємні турботи, вибір подарунків, прикрашання домівки. У такі миті легко забути про будь-які питання, пов’язані зі збереженням здоров’я.

Провести новорічно-різдвяні свята вдома з членами вашої родини – найкращий спосіб захистити себе та своїх близьких у часи пандемії COVID-19.

Якщо ж ви вирішите святкувати разом з іншими, збирайтеся невеликою компанією до 10 осіб або менше. Візьміть до уваги, що святкування в приміщенні більш небезпечні, аніж на відкритому повітрі.

Якщо ви або ваші близькі мають симптоми ГРВІ, грипу або COVID-19, скасуйте вечірку й залишайтеся вдома. Пам’ятайте, що люди без симптомів або які нещодавно одужали і мають негативний тест, усе ще можуть поширювати вірус.

Дотримуйтеся простих правил, аби захистити й себе і ваших близьких під час святкувань:

  • Носіть маску в людних місцях або в приміщенні, а на відкритих місцях, лише в тому випадку, коли немає змоги зберігати фізичну дистанцію від людей. Переконайтеся, що маска закриває й ніс і рот. У холодну погоду одягайте маску під шарф, лижну маску.
  • Зберігайте запасну маску на випадок, якщо ваша стане вологою від дихання або від снігу чи дощу.
  • Дотримуйтеся фізичної дистанції. Пам’ятайте, у приміщенні або на вулиці у вас більше шансів інфікуватися або поширити COVID-19, якщо ви перебуваєте в тісному контакті з іншими людьми.
  • Наскільки це можливо уникайте скупчення людей і погано провітрюваних приміщень. Періодично відкривайте вікна і двері, аби провітрити кімнату.
  • Часто мийте руки водою з милом принаймні 20 секунд, особливо після того, як ви перебували в громадському місці, чхали чи кашляли та перед їжею. Якщо такої змоги немає, використовуйте дезінфікуючий засіб для рук, що містить щонайменше 60% спирту. Не торкайтеся руками маски, очей, носа та рота.

Насолоджуйтесь святами, дбаючи про себе та інших.

Залишити відповідь

Пошук

+