ВІЛ/СНІД ти маєш знати детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

ВІЛ/СНІД ти маєш знати

З нагода Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді та попередження соціально небезпечних захворювань, фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» провели тренінгові заняття на тему: «ВІЛ/СНІД ти маєш знати».

ВІЛ/СНІД ти маєш знати детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.На заняттях з учнями 9 класів навчальних закладів: Запорізької загальноосвітньої школи №30, Запорізької спеціалізованої школи №100  фахівці лікарні в дружній атмосфері шляхом інтерактивного спілкування проаналізували причини розповсюдження вірусу, фактори які впливають на розвиток хвороби, шляхи передачі ВІЛ/СНІД, способи захисту. Учасники тренінгу також мали можливість переглянути відеоролики про СНІД та провести обговорення цінностей життя. 

Одне з найважливіших завдань сучасної молоді — навчити їх берегти і зміцнювати своє здоров’я, виховувати у них навички безпечної поведінки. Найдієвішим засобом протидії широкому розповсюдженню ВІЛ/СНІДу є робота, спрямована на зменшення ризиків, пов’язаних з можливістю інфікування ВІЛ. Одержані знання на заняттях-тренінгах будуть ключем для розуміння наслідків і проблем, пов’язаних з поширенням і найголовніше, профілактикою цього вірусного захворювання.

Присутнім на заняттях нагадали, про здоровий спосіб життя, захищені статеві стосунки що дозволяють підліткам та молоді бути здоровими і впевнено йти до своєї мети. Участь у заходах прийняли понад 30 осіб.

Крім того, учнів ознайомили з основними напрямками роботи відділення, про можливість отримати безкоштовну консультацію у будь-якого фахівця, а також пройти анонімно та конфіденційно швидкий тест на ВІЛ.

За результатами заходу присутні отримали корисну друковану інформацію та відповіді на всі запитання.

Залишити відповідь

Пошук

+