В Україні розпочалася всеукраїнська роз’яснювально-інформаційна кампанія EUkraina детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

В Україні розпочалася всеукраїнська роз’яснювально-інформаційна кампанія EUkraina

В Україні розпочалася всеукраїнська роз’яснювально-інформаційна кампанія EUkraina за ініціативи Уряду, підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та спільно з проектом ЄС Association4U, яка розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

Мета кампанії – підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції, зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою, продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців.

Сьогодні євроінтеграція має сприйматися як щось життєве, просте, що стосується кожного з нас. Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС.

Завданням інформаційної кампанії EUkraina є показ практичної вигоди, яку отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами. Євроінтеграційний процес є відображенням волі українського народу – переважна більшість українців підтримує вступ нашої країни до Європейського Союзу.

Підтримка євроінтеграції має стати частиною українського світогляду.  

Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUkraina можна дізнатись за посиланням: https://association4u.in.ua./

За матеріалами департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради

Залишити відповідь

Пошук

+