В лікарні функціонує програма «Відповідальне батьківство» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

В лікарні функціонує програма «Відповідальне батьківство»

В лікарні функціонує програма «Відповідальне батьківство» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.На базі КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР у відділенні медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» функціонує програма супроводу дітей та їх батьків «Відповідальне батьківство».

Метою створення цієї програми стало бажання допомогти дітям із затримкою розвитку вищих психічних функцій (мовлення, пам’ять, мислення, сприйняття, поведінкові та моторні розлади).

До програми залучені спеціалісти різного профілю, що дозволяє комплексно та ефективно вирішувати складні питання з приводу розвитку та здоров’я дитини.

В команду спеціалістів входять: лікар-педіатр, лікар-реабілітолог, лікар-невролог дитячий, практичні психологи, вчитель-дефектолог та логопед.

Програма «Відповідальне батьківство» включає:

1. Первинний огляд та консультація спеціалістів мультидисциплінарної команди.

2. Постановка діагнозу та визначення пріоритетів, функціональних цілей для дитини та батьків.

3. Надання послуг з медичної реабілітації чи послуги раннього втручання членами команди, в тому числі з використанням засобів телекомунікації.

4. Оцінювання розвитку дитини за 5 сферами (велика моторика, дрібна моторика, інтелектуальна сфера, мовленнєва сфера, соціально-емоційна сфера).

5. Проведення скринінгу на виявлення ознак розладів аутистичного спектру.В лікарні функціонує програма «Відповідальне батьківство» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

6. Складання індивідуальної програми корекційних занять з визначенням пріоритетів та функціональних цілей для дитини, батьків та родини. Здійснення оцінки прогресу в досягненні поставлених цілей.

7. Організація навчання родини особливостям догляду за дитиною та її розвитком.

8. Психологічний супровід батьків дитини.

Якщо інформація зацікавила Вас, звертайтесь у відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді»:

Пошук

+