Участь фахівців лікарні у Конгресі анестезіологів України 2021 детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Участь фахівців лікарні у Конгресі анестезіологів України 2021

З 21 по 23 жовтня 2021 року у Міжнародному виставковому конгрес-центрі «Український дім» м. Києва проходить VIII Національний Конгрес анестезіологів України КАН2021 (далі – Конгрес). Науковими організаторами Конгресу є Міністерство охорони здоров’я України, ГО «Асоціація анестезіологів України» та Національний Медичний університет імені О.О. Богомольця. Захід проходить в змішаному (офлайн та онлайн) форматі.

Участь фахівців лікарні у Конгресі анестезіологів України 2021 детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Участь в Конгресі приймають іноземні лектори та провідні фахівці України. В ході роботи Конгресу проведені різнопланові наукові сесії, а це понад 200 доповідей та 11 майстер класів з анестезіології та інтенсивної терапії, особлива увага приділена лікуванню хворих з COVID-19. У спільному освітньому проекті розглядаються ключові питання щодо підходів проведення парентерального харчування у дітей різного віку. А саме: як влаштовані стандартизовані препарати для парентерального харчування, які створені за технологією «все в одному», що є зручнішим для медичного персоналу порівняно з індивідуалізованим підходом та інші.

З доповіддю в якості спікера на Конгресі виступив наш колега завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії та хронічного діалізу Капуста Вячеслав Миколайович. Тема докладу «Діти – це не маленькі дорослі. Особливості дитячого парентерального харчування».

Участь фахівців лікарні в освітніх проектах надають можливість підвищити свій професійний рівень, поділитися своїми здобутками та перейняти досвід колег, як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню.

Пошук

+
Перейти до вмісту