У лікарні встановлено систему захисту та відеоспостереження детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

У лікарні встановлено систему захисту та відеоспостереження

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги лікарні є відділенням, в якому надається перша медична допомога дитячому населенню різного віку – з народження і до 18 років, у т.ч. дітям постраждалим від раптових та загрозливих для життя та здоров’я станів, з метою попередження негативних наслідків для життя та здоров’я дітей.

Щороку у зазначеному відділенні надається медична допомога понад 30 тис. дитячого населення м. Запоріжжя та Запорізької області.

Нажаль, останнім часом збільшилась кількість випадків протиправних дій по відношенню до медичного персоналу,  викрадень майна лікарні, особистих речей пацієнтів, несанкціонованих проникнень сторонніх осіб на територію лікарні та інших протиправних дій. Враховуючи, що лікарні є об’єктами соціальної інфраструктури міста та в першу чергу потребують вжиття всіх заходів безпеки.

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги за кошти місцевого бюджету оснащено системою захисту та відеоспостереження. Встановлена система дозволяє не тільки проводити відео та аудіо-спостереження в реальному часі, а і переглядати та обробляти зображення з архіву.

Система захисту та відеоспостереження відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, не лише дозволить запобігати різнім правопорушенням, відстежувати пропажу майна або несанкціонованих відвідувачів в зонах обмеженого доступу та дозволить відчувати себе безпечно пацієнтам, персоналу та відвідувачам лікарні.

         У лікарні встановлено систему захисту та відеоспостереження детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. У лікарні встановлено систему захисту та відеоспостереження детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Залишити відповідь

Пошук

+