Що таке проба з фізичним навантаженням детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Що таке проба з фізичним навантаженням

Фізичне навантаження – фактор, який може бути причиною кропив’янки, ангіонабряку, загострення бронхіальної астми або спричиняти анафілаксію.

Що таке проба з фізичним навантаженням детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. Що таке проба з фізичним навантаженням детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. Проба з фізичним навантаженням допомагає встановити зв’язок симптомів із цим фактором. Проводиться з використання велотренажеру або бігової доріжки.

Це дослідження – суттєве навантаження на всі системи організму дитини і тому не проводиться разом з іншими діагностичними процедурами в один день. Проведення тесту потребує підготовки: обов’язкова електрокардіографія та відміна деяких ліків, які пригнічують алергічну реакцію.

Що таке проба з фізичним навантаженням детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Позитивним результатом вважається поява уртикарної висипки по тілу, набряку окремих ділянок шкіри або нападу задухи впродовж дослідження або 10 хвилин після нього.

У разі позитивного результату тестування пацієнту надаються персоніфіковані рекомендації щодо подальшого лікування та профілактики загострень. Бажано обмежити надмірні фізичні навантаження (здача нормативів тощо), але бувають ситуації, коли дитина не хоче відмовлятись від своєї улюбленої справи. Тоді всі моменти потрібно оговорювати і мають бути надані індивідуальні рекомендації.

На базі нашої лікарні всі консультації та дослідження, зокрема, проба з фізичним навантаженням проводяться безкоштовно (за наявності електронного направлення). Діагностика та лікування дітей проводиться кваліфікованим медичним персоналом згідно клінічних протоколів надання медичної допомоги! Телефон для довідок та запису на прийом: (097) 133-42-75.

Автор статті: лікар-педіатр, лікар-алерголог дитячий, к.мед.н. Дарʼя Ярцева

Пошук

+