Реабілітація при ДЦП: що потрібно знати батькам детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Реабілітація при ДЦП: що потрібно знати батькам

Дитячий церебральний параліч (ДЦП) – це захворювання центральної нервової системи, що викликає порушення рухової і м’язової активності, зору, слуху, мови і психіки.

ДЦП дуже добре піддається корекції. Навіть при важкому ступені захворювання якість життя дитини можна істотно поліпшити. «Лежачого» можна навчити сидіти, «сидячого» – стояти і навіть пересуватися.

Над цим і працюють наші фахівці.

У відділенні фізичної та реабілітаційної медицини надається допомога дітям з різними неврологічними та ортопедичними захворюваннями, використовуючи мультидисциплінарний підхід з залученням таких спеціалістів як: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, неврологи, фізичні терапевти, ерготерапевти, клінічні психологи та логопеди.

Програма реабілітації включає в себе проведення первинної оцінки, складання індивідуального плану лікування фахівцями мультидисциплінарної команди відділення і проведення занять, спрямованих на особливості і потреби вашої дитини і сім’ї.

Разом з мамою лікарі та спеціалісти ставлять абсолютно конкретні завдання, наприклад, підніматися на один сходовий проліт, або самостійно вставати і сідати. Все – абсолютно індивідуально та поетапно.

Після того як визначена мета реабілітації, призначаються процедури, які дитині необхідні. Це може бути заняття тільки з одним із фахівців, або ціла програма, яка включає роботу кількох фахівців.

Головним завданням програми є визначення сильних сторін дитини і її труднощів, розвиток дитини, а також навчання батьків різних способів взаємодії зі своєю дитиною для її соціалізації.

Напрямки реабілітації:

  • покращити соціалізацію дитини;
  • розвиток рухової активності;
  • розвиток мови, ковтання і жування;
  • розвиток мислення і пізнавальної сфери дитини;
  • розвиток навичок самообслуговування.

Щоб отримати інформацію щодо послуг відділення звертайтеся:

  • м. Запоріжжя, вул. Новгородська, 28А, відділення фізичної та реабілітаційної медицини, тел. 097 204 58 51.

Працюємо для Вас! Нам довіряють найдорожче!

Пошук

+