Психологи лікарні приймають участь у проєкті «Посилення спроможності закладів охорони здоров'я та формування стійкості працівників медичної сфери» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Психологи лікарні приймають участь у проєкті «Посилення спроможності закладів охорони здоров’я та формування стійкості працівників медичної сфери»

Ми завжди прагнемо вдосконалювати якість медичних послуг.

Стартувала тренінгова програма проєкту «Посилення спроможності закладів охорони здоров’я та формування стійкості працівників медичної сфери», що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської за допомогою Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України та ГО «Безбар’єрність» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Департаментами охорони здоров’я Миколаївської, Запорізької та Харківської областей.

Участь у проекті прийняли клінічні психологи лікарні Тетяна Вєсєлова, Анастасія Шайхет, Анастасія Кірєєнкова, які ще з 8 учасниками проєкту лікарнями регіонального рівня (Миколаївської, Харківської областей) стали першопроходцями в країні в сфері щодо посилення стійкості медпрацівників та пацієнтів.

Головна мета проєкту посилити новими компетенціями психологічні служби в лікарнях, зокрема навчити фахівців надавати підтримку і пацієнтам, і лікарям.

Психологи мають опановувати сучасні навички кризового консультування, методики з екстремальної психології, навчитися підвищувати стійкість свою та інших.

Психологи лікарні приймають участь у проєкті «Посилення спроможності закладів охорони здоров'я та формування стійкості працівників медичної сфери» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.В рамках тренінгової програми проєкту клінічним психологом лікарні Тетяною Вєсєловою проведено перший тренінг з медичним персоналом лікарні на тему “Як запобігти вигоранню та відпочинок як ресурс”.

На тренінгу фахівці підвищили усвідомленість стосовно важливості відпочинку для продуктивності, здоров’я та запобіганню професійного вигорання. Упродовж тренінга працівники розповіли про свій досвід та отримали відповіді на свої питання.

Такі зустрічі проводяться з медичним персоналом лікарні 1 раз на тиждень клінічними психологами лікарні.

В такий не простий для країни час підтримка та турбота потрібна всім.

Пошук

+
Перейти до вмісту