Про забезпечення хворих на цукровий діабет тест-смужками детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Про забезпечення хворих на цукровий діабет тест-смужками

Про забезпечення хворих на цукровий діабет тест-смужками детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Згідно даних реєстру станом на травень поточного року у м. Запоріжжі проживають 210 дітей, хворих на цукровий діабет. Наразі всі пацієнти із захворюванням на цукровий діабет отримують інсуліни в аптеках міста за безкоштовними електронними рецептами, що дозволяє безперервно в повному обсязі забезпечувати хворих дітей життєво необхідними лікарськими засобами.

Про забезпечення хворих на цукровий діабет тест-смужками детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Завдяки реалізації програми Уряду КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», з метою забезпечення систематичного контролю за захворюванням на цукрових діабет у дитячого населення, за кошти Державного бюджету України дитячі лікувальні заклади м. Запоріжжя отримали 210 глюкометрів «Сontrol Plus» та тест-смужки до них у кількості 1440 упаковок. Видача глюкометрів та тест-смужок проводиться у дитячих поліклінічних підрозділах за місцем проживання/реєстрації дитини.

 

Автор статті: дитячий лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний дитячий ендокринолог департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Токарева Н.Я.

Залишити відповідь

Пошук

+