Підсумки роботи лікарні за 2019 рік детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Підсумки роботи лікарні за 2019 рік

Підсумки роботи лікарні за 2019 рік детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.5 березня поточного року в конференц-залі лікарні відбулася медична рада за підсумками роботи лікарні за 2019 рік. Участь у медичній раді прийняли завідувачі та фахівці структурних підрозділів лікарні.

Директор Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх з основними показниками роботи лікарні за 2019 рік, зокрема, лікувально-діагностичної, планово-економічної та господарчої діяльності.

Надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню в умовах лікарні забезпечується потужним кадровим потенціалом. За 2019 рік атестовано з присвоєнням вищої атестаційної категорії понад 35% лікарів та близько 50% молодших спеціалістів із медичною освітою.

У звітному періоді зусилля колективу були спрямовані на підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню, впровадження нових методів діагностики та лікування, оновлення матеріально-технічної бази, підвищення кваліфікації спеціалістів, впровадження інформаційних технологій в процеси роботи лікарні, зокрема, електронний запис на процедури та на прийом до лікаря відділення відновного лікування.

Підсумки роботи лікарні за 2019 рік детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.У 2019 року до спеціалістів амбулаторно-поліклінічного підрозділу звернулося понад 198 тис. пацієнтів. До відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги звернулося понад 26 тис. дітей за медичною допомогою, з них: госпіталізовано понад 13 тис. пацієнтів (67,2% – хворі соматичного профілю та 32,8% – хірургічного профілю).

У відділеннях хірургічного профілю проведено понад 3 тис. оперативних втручань. Широко застосовуються сучасна ендоскопічна апаратура при проведені хірургічних втручань.

Параклінічні служби лікарні представлені клініко-діагностичною лабораторією, бактеріологічною лабораторією, ендоскопічним відділенням, відділенням функціональної діагностики, рентгенологічним відділенням.

За звітний період проведено понад 1 млн. клініко-діагностичних та бактеріологічних досліджень; близько 100 тис. – функціональних та рентгенологічних досліджень.

За результатами реалізації міської Програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2016-2019 роки» оновлено матеріально-технічну базу лікарні сучасним медичним обладнанням на суму понад 31,6 млн. грн. (10 апаратів ШВЛ, 5 системи рентгенівські, 4 УЗД апарата експертного класу, 13 моніторів пацієнта, 2 системи обігріву новонароджених, 8 пульсоксиметрів, 2 реанімаційні системи для новонароджених, цистоскоп, резектоскоп, гастроскоп, 3 електохірургічні апарати та інше).

За рахунок благодійних внесків, грантів, окремих доручень придбано для структурних підрозділів лікарні, медичне та немедичне обладнання, м’який інвентар, будівельні матеріали для підтримання в належному стані відділень лікарні та інше.

За грантові кошти у конкурсі «Громадський бюджет м. Запоріжжя»  відкрито кабінет галотерапії (соляна кімната) з фітобаром. Також, за грантові кошти у конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь» відкрито кімнату психоемоційного розвантаження.

За звітній період в лікарні впроваджено систему управління якості згідно міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015, а саме: розроблено документацію, визначено ПКЯ, робочу групу з внутрішнього аудиту та проведено 12 внутрішніх аудитів у відділеннях лікарні, за результатами яких:

  • підвищено знання працівників щодо цілей та завдань лікарні;
  • стандартизовано ведення низки медичної документації;
  • введено контроль моніторингу невідповідної послуги, ризики для якості.

Покращення якості надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області, впровадження нових сучасних методів лікування та діагностики є пріоритетними в роботі фахівців КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР.

Залишити відповідь

Пошук

+