Перший етап готовності лікарні до боротьби з коронавірусом детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Перший етап готовності лікарні до боротьби з коронавірусом

Шановні мешканці міста Запоріжжя і області!

Ми працюємо для Вас, Ви залишаєтесь вдома для нас!

Ми розпочинаємо цикл публікацій, що буде інформувати Вас про стан готовності нашої лікарні до боротьби з коронавірусною інфекцією та іншими невідкладними станами.

Ми з Вами переживаємо непрості часи, світом шириться пандемія вірусу COVID-19, до якої жодна країна не була готова. Хвороба, що забирає тисячі життів щодня.

Міська влада докладає максимум зусиль задля забезпечення опорних закладів охорони здоров’я м.Запоріжжя, в частині необхідного медичного обладнання, засобами індивідуального захисту (ЗІЗ), лікарськими препаратами та витратними матеріалами, дезінфекційними засобами тощо.

Наразі, за кошти місцевого бюджету, в лікарню вже поставлено перший транш необхідних засобів індивідуального захисту:

  •  понад 200 костюмів;Перший етап готовності лікарні до боротьби з коронавірусом детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.
  • 100 щитків лицьових;
  • 16 500 пар рукавичок, з них 2500 пар рукавичок з довгими манжетами;
  • 2315 шапочок;
  • 2330 пар бахіл;
  • 4025 респіраторів;
  • 2000 масок одноразових;
  • дезінфекційні засоби: з вмістом хлору 97 кг, антисептики – 170 л.

Також, ми вдячні волонтерам, благодійним організаціям, соціально-відповідальному бізнесу, які приймають участь у забезпеченні лікарні засобами індивідуального захисту, медичним та немедичним обладнанням.

Бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтесь простих санітарних правил та правил карантину і будьте здорові.

Ми працюємо, Ви лишаєтесь вдома!

Залишити відповідь

Пошук

+