Лікування в комфортних умовах детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Лікування в комфортних умовах

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

В цілодобовому режимі надається, зокрема, ургентна, хірургічна, реанімаційна, отоларингологічна, неврологічна та педіатрична допомога дитині з перших годин життя. 

Інфекційно-боксоване відділення дітей старшого віку забезпечує надання медичної допомоги пацієнтам у віці від 3 до 18 років із захворюваннями бронхо-легеневої системи та верхніх дихальних шляхів, у т.ч. інфекційного генезу (ГРВІ, пневмонія, грип). Щороку у відділенні отримують кваліфіковану медичну допомогу понад 1 450 дітей, особливе навантаження на відділення у сезон грипу та гострих респіраторних інфекцій.

Ремонт у відділення не проводився з початку забудови лікарні, з 1990 року. Приміщення палат, маніпуляційні, санітарні кімнати, коридор, освітлення, сантехніка – знаходилися у вкрай незадовільному стані, не відповідали сучасним будівельним нормам та санітарним стандартам та нагально потребували ремонту.

Лікування в комфортних умовах детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.04 вересня поточного року до КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з робочим візитом ознайомитися з проведеними ремонтними роботами у інфекційно-боксованому відділенні дітей старшого віку завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова В.В.

Завдяки реалізації міської програми по оновленню матеріально-технічної бази медичних установ м. Запоріжжя у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР проведено поточний ремонт приміщень правого крила інфекційно-боксованого відділення дітей старшого віку, зокрема, ремонт у палатах перебування пацієнтів, маніпуляційних, приміщеннях загального користування, вбиральнях (оновлено сантехніку, стіни облицьовано кахлем). Також замінені двері, комунікації (каналізаційні системи, електропроводка), підлога – замість старого паркетного покриття встелений лінолеум за всіма сучасними стандартами.

Як зазначив директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  Запорожченко А.Г. стан, як ми його називаємо, соматичного відділення був, м’яко кажучи, незадовільним. Це відділення має високий рівень навантаження. Пацієнти з різного роду інфекційними захворюваннями, які передаються повітряно-крапельним шляхом, зокрема, пневмоніями й бронхітами, потребують максимальної ізоляції, тобто вони цілодобово знаходяться під наглядом медиків, у палаті і умови їх перебування мають бути комфортними поряд з висококваліфікованим лікуванням.

В інфекційно-боксованому відділенні дітей старшого віку КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР пацієнти, які перебувають на стаціонарному лікуванні мають змогу проходити лікування в комфортних умовах, що позитивно впливає на психоемоційний стан пацієнтів, процес лікування та якість медичної допомоги дитячому населенню в цілому.

Залишити відповідь

Пошук

+