Лікарня отримала допомогу від благодійного фонду «Щаслива дитина» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Лікарня отримала допомогу від благодійного фонду «Щаслива дитина»

Лікарня отримала допомогу від благодійного фонду «Щаслива дитина» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Ми з Вами переживаємо непрості часи, світом шириться пандемія вірусу СОVID-19, до якої жодна країна не була готова. Ця хвороба забирає тисячі життів щодня.
На теперішній час КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР визначено однією із опорних лікарень для госпіталізації пацієнтів (дитячого населення) з коронавірусною інфекцією.
Завдяки допомозі благодійного фонду «Щаслива дитина», КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР отримала для медичних працівників засоби індивідуального захисту: респіратори (Днепр-2К FFP2), респіратори (Днепр-2К FFP2 без клапану) та дезінфекційні засоби.
Колектив лікарні висловлює подяку благодійного фонду «Щаслива дитина» в особі Альберта Павлова за надану допомогу та сподівається на подальшу співпрацю.

Залишити відповідь

Пошук

+