Інтернет: ти раб чи господар. Круглий стіл детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Інтернет: ти раб чи господар. Круглий стіл

Інтернет: ти раб чи господар. Круглий стіл детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  провели круглий стіл  з практичними психологами та соціальними педагогами навчальних закладів м. Запоріжжя, що взяли активну участь у проведенні анонімного анкетування серед дітей та підлітків у віці від 10 до 18 років, на тему: «Інтернет: ти раб чи господар». На зустрічі були присутні понад 20 фахівців навчальних закладів.

В анонімному анкетуванні взяли участь 1007 дітей віком від 10 до 18 років наступних навчальних закладів: Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей»; Запорізька спеціалізована школа  №100; Запорізька гімназія №45; Запорізька загальноосвітня школа  №30; Запорізька загальноосвітня школа №29; Запорізька загальноосвітня школа  №32; Запорізький колегіум «Мала гуманітарна академія»; Запорізька загальноосвітня школа №92. Опитування було присвячене питанням часу, проведеного в інтернеті (у т. ч. соціальних мережах), схильності до кібербулінгу та ризикованої поведінки, ступеня впливу віртуальних друзів та спільнот на самооцінку у дітей. З актуальністю цієї теми можна ознайомитися за посиланням http://www.zmdl5.zp.ua/internet-ty-rab-chy-hospodar-tsentry-ta-kliniky-dopomohy .

На заході присутніх ознайомили з аналізом та висновками анкетування, які  підтвердили реальну наявність проблеми інтернет залежності, схильності до її негативного впливу серед дітей та молоді. 34% дітей вважають себе залежними, а проаналізувавши опитування можна припустити що цей відсоток значно вищий. Отже ці питання  потребують вирішення і потрібно шукати шляхи та способи розв’язання проблем інтернет залежності, булінгу, ризикової поведінки дітей, підлітків та молоді.

Детальний опис результатів Ви можете прочитати за посиланням http://babykrok.com.ua/p_492.html.

Інтернет: ти раб чи господар. Круглий стіл детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Подібний формат зустрічі був використаний вперше і виправдав себе, оскільки окрім отримання важливої ​​інформації та порад від фахівців відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініки, дружньої до молоді», практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів мали можливість поділитися особистим досвідом, практичними рекомендаціями,  нормативною базою, яку вони використовують у своїй роботі.

За підсумками зустрічі було складено план спільних дій, щодо вирішення вже наявних проблем у дітей та підлітків, що виявлені в ході анкетування та визначенні основні питання з яких будуть продовжені дослідження по вивченню базових життєвих цінностей молодої людини.

Автори статті:
завідувач відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» Гребенюк Л. В.
психолог відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» Кірєєнкова А. Ю.

 

Залишити відповідь

Пошук

+