Інформаційно-просвітницькі заходи «Дорослішай на здоров’я» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Інформаційно-просвітницькі заходи «Дорослішай на здоров’я»

Фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» за запитом батьків та учнів розпочали проведення інформаційно-просвітницьких заходів з учнями Запорізької загальноосвітньої санаторної школи інтернату №7. Спілкування проводиться у форматі вебінару за допомогою платформи ZOOM.

В лютому місяці поточного року проведено 2 вебінара з ученицями 5 – 6 класів. Теми дистанційних, інформаційних заходів: «Що зі мною відбувається?», «Дорослішай на здоров’я». Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Лаврова Н.І. розповіла дівчаткам  про фізіологічні зміни, що відбуваються в їх організмі в цей період, про статеве дозрівання, як дбати про гігієну свого тіла та що впливає на репродуктивне здоров’я підлітків.

Організувати інформаційні заходи, встановити успішну групову комунікацію між лікарем та підлітками під час відвертих розмов допомагала практичний психолог санаторної школи інтернату №7 Сєргєєва О.А.

Учасники вебінарів отримали відповіді на свої запитання, поради щодо здорового способу життя. А ще ознайомилися з роботою фахівців відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» де вони можуть, у форматі дружнього підходу на принципах конфіденційності та доброзичливості, отримати висококваліфіковану медичну та психологічну допомогу.

Фахівці відділення планують продовжити співпрацю з навчальним закладом по формуванню у дітей навиків здорового способу життя, безпечної поведінки та відповідального ставлення до свого здоров’я.

Довіра молоді до спеціалістів та доступність отримання консультативної допомоги у разі виникнення потреби допоможе підвищити рівень статевої культури та відповідальної сексуальної поведінки у підлітків, що дозволить зберегти репродуктивне здоров’я молоді.

Якщо вам необхідна медична та психологічна підтримка кваліфікованих фахівців звертайтеся у відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Новгородська, 28А. Відділення розташовано на І поверсі головного корпусу лікарні, має окремий вхід.

Контакти відділення:

Залишити відповідь

Пошук

+