Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено тренінг-заняття «Наркотики: правда та міфи» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено тренінг-заняття «Наркотики: правда та міфи»

В межах співпраці КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з Запорізькою школою-інтернатом «Козацький ліцей» ЗОР фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» провели для учнів 10-А класу тренінг-заняття «Наркотики: правда та міфи».

Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено тренінг-заняття «Наркотики: правда та міфи» детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Психолог Шайхет А.С. розповіла присутнім про факти та міфи, що існують в суспільстві щодо вживання наркотичних речовин. З учнями без осуду тільки правду говорили про наслідки вживання психоактивих речовин на організм, що таке «передозування», як та де можна отримати безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу і поради з цих питань та інше.

Також з підлітками опрацьовані варіанти протистояння пропозиціям вжити наркотики з боку оточуючих. Учні активно обговорювали причини вживання наркотичних речовин серед молоді. А виконуючи завдання психолога підлітки дійшли до висновку, що відмовитися і сказати «НІ», коли тобі пропонують наркотики не складно і вживати наркотики – не значить бути дорослим.

Крім того, учні отримали відповіді на всі свої запитання та корисну друковану інформацію (пам’ятки – 27 од.).

Подібні заходи в навчальних закладах формують у молоді відповідальне ставлення до свого здоров’я та допомагають усвідомити підліткам життєву необхідність у здоровому способі життя.

Залишити відповідь

Пошук

+