Фахівці лікарні удосконалювали свої знання на конференції «Проблемні питання практичної нефрології: up to date»
27-28 вересня 2018 року у м. Одеса відбулася щорічна науково-практична конференція з теми:
«Проблемні питання практичної нефрології: up to date».
Організаторами конференції виступили: Національна академія медичних наук України, Українська асоціація нефрологів та фахівців з трансплантації нирки та Національний нирковий фонд та ДУ «Інститут нефрології НАМН України».
Участь у конференції взяли провідні вчені та фахівці у сфері охорони здоров’я з України. Також, участь у заході прийняла завідувач нефрологічним відділенням КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5», лікар-нефролог вищої категорії – Литвиненко І.В.
На конференції розглянуто актуальні, на теперішній час питання, з практичної нефрології, зокрема: «Хронічна хвороба нирок у дорослих», «Експериментальна нефрологія», «Хвороби сечової системи у дітей», «Нирково-замісна терапія» та інші. Детально розглянуті питання з проблем діагностики та лікування первинних і вторинних уражень нирок, інфекцій сечової системи у дітей, ниркової замісної терапії та інші.
Особливу увагу, приділено напрямку дитячої нефрології: хронічна хвороба нирок у дітей в Україні, профілактика рецидивів інфекцій сечових шляхів у дітей, функціональний стан нирок у дітей, які перенесли гостре пошкодження нирок та інші.
На конференції учасники мали змогу ознайомитися з новими та сучасними методами діагностики, лікування пієлонефриту у дітей, а також з найбільш поширеними помилками в діагностиці та лікуванні інфекцій сечових шляхів у дітей.
Отримані нові професійні знання активно впроваджуються в повсякденну роботу лікарні, що дозволяє поліпшити якість надання медичної допомоги маленьким пацієнтам, у т.ч. з нирковою патологією. Це є пріоритетним в роботі всіх фахівців лікарні.


Автор статті: завідувач нефорологічним відділенням –
дитячий лікар-нефролог вищої кваліфікаційної категорії Литвиненко І.В.
