Благодійна допомога в відділенні новонароджених дітей детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Благодійна допомога в відділенні новонароджених дітей

Благодійна допомога в відділенні новонароджених дітей детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Ми знаємо, що б не відбувалося навкруги, як би важко нам не було, завжди знаходяться люди, які  безкорисливо допомагають іншим, маючи великі серця та неймовірно щедрі душі. В тяжкі, темні часи особливо добре видно саме світлих людей і таким прикладом є сімейна пара, яка в складний час надала благодійну допомогу для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей. У відділення придбано: електронні ваги (4 шт.) – для визначення та контролю ваги тіла маленьких пацієнтів, та дві сухожарові шафи з п’ятьма режимами роботи від сушки до стерилізації – для обробки медичного інструментарію. Ця допомога значно полегшить роботу персоналу, які ведуть щоденну боротьбу за життя маленьких пацієнтів,  що знаходяться в критичному стані.Благодійна допомога в відділенні новонароджених дітей детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Персонал відділення вдячний за надану благодійну допомогу, яка вкрай необхідна для надання реанімаційної допомоги та  лікування новонароджених.

Маленькі добрі справи частіше всього не потребують значних зусиль, а враження справляють просто неймовірні. Дякуємо всім, хто не залишається осторонь та щоденно доводить, що світ сповнений чудовими та добрими людьми. В кожному з нас є сила, здатна змінювати життя на краще.  Творити добрі справи може кожен.

Залишити відповідь

Пошук

+