5-й Міжнародний фестиваль малюнків для педіатричних пацієнтів (IFPPP) 2019 детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

5-й Міжнародний фестиваль малюнків для педіатричних пацієнтів (IFPPP) 2019

З ініціативи дитячого лікаря професора клінічної імунології Німа Різати з Тегерана (Іран), вже 5 років по всьому світу проводяться фестивалі малюнків дітей і підлітків до 18 років, які знаходилися на стаціонарному лікуванні. Фінал 5-го Міжнародного фестивалю малюнків для педіатричних пацієнтів, які були госпіталізовані протягом життя (5-th IFPPP) в 2019 році буде проходити в Будапешті з 08.11 по 10.11.2019 року.

В поточному році на конкурс було надіслано понад 1000 дитячих малюнків. Для 2-го туру фестивалю журі обрали найкращі малюнки, серед них і 2 роботи учасників із України. Для того щоб привернути увагу якомога більше людей до проблем здоров’я дітей малюнки дітей  виставляються по всьому світу. 

Завдяки громадській організації «Рідкісні імунні захворювання», яка надрукувала малюнки, експозиція дитячих робіт розміщена і в нашій лікарні.

Проголосувати за найкращу роботу можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKRhKEZ09PahqXMB2vuJaDGDG2nKEfhXcYrpzDdehzitsUDQ/viewform

5-й Міжнародний фестиваль малюнків для педіатричних пацієнтів (IFPPP) 2019 детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. 5-й Міжнародний фестиваль малюнків для педіатричних пацієнтів (IFPPP) 2019 детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Залишити відповідь

Пошук

+