30 років на варті дитячого здоров’я детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

30 років на варті дитячого здоров’я

16 жовтня 2020 року в конференц-залі лікарні відбулися урочисті збори з нагоди 30-річчя КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР, де відзначено досягнення колективу лікарні, а кращі працівники були нагороджені Почесними грамотами, Подяками виконавчого комітету Запорізької міської ради та грамотами Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

Відкрив святковий захід директор лікарні – Запорожченко А.Г., який здійснив короткий екскурс сторінками історії діяльності медичного закладу та  щиро подякував усім працівникам і ветеранам лікарні за сумлінну працю, відданість справі та високий професіоналізм.

На урочистий захід завітали міський голова Буряк В.В., директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова В.В., голова Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Бальченко І.А. та керівники інших закладів охорони здоров’я, які привітали колектив лікувального закладу з 30-річчним ювілеєм та побажали подальших успіхів і плідної праці.

– За останні 5 років у лікарні дійсно відбулися значні позитивні зміни. Сьогодні ви про це говорили. Однак якби до цих змін не був готовий колектив лікарні, то результатів досягти не вдалося б. Тому хочу подякувати вам за вашу роботу, – зазначив Володимир Буряк.

На теперішній час КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – заклад охорони здоров’я вторинного рівня надання амбулаторної та стаціонарної спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню, багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування дитячого населення другого рівня надання медичної допомоги. Це медичний заклад, що надає спеціалізовану медичну допомогу дитячому населенню у відповідності до стандартів, поєднуючи професіоналізм і інтелектуальний потенціал працівників з використанням сучасного медичного обладнання.

Залишити відповідь

Пошук

+