24 липня – Міжнародний день турботи про себе детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

24 липня – Міжнародний день турботи про себе

День турботи про себе – це можливість привернути увагу людей до себе особисто, до здоров’я, до життя.  Ми часто забуваємо про найважливіше – дбати про себе та своє здоров’я. В теперішній час населення отримує колосальні навантаження на роботі, на навчаннях, висока відповідальність, напруга, шкідлива їжа – негативно відбивається на якості життя.

Перш за все важливе піклування про своє здоров’я. І це не повинно бути проблемою, турбота про своє здоров’я повинна бути способом життя. Основні складові здорового способу життя – раціональне харчування, особиста гігієна, режим дня, фізична активність.

Турбота про тіло складається з того, чим ви його годуєте, чим ви дихаєте, що його оточує. Поки ви молоді, здається, що тіло буде завжди молодим і здоровим. Але саме від турботи про нього залежить, як довго і наскільки якісно воно вам прослужить.

Правила здорового способу життя:

  • Раціональне харчування! Воно повинно бути корисним і збалансованим. У раціоні має бути якомога більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами.
  • Фізична активність! Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. Ходіть більше пішки, гуляйте в парках і лісах, дихайте свіжим повітрям і займайтеся спортом. Від серцево-судинних та інших серйозних захворювань потрібно йти або навіть тікати. У прямому сенсі слова. Рухайтеся назустріч міцному здоров’ю і довголіттю!
  • Відмова від шкідливих звичок! Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія. І якщо алкоголь на свята при здоровому способі життя ще можна зрозуміти, то куріння і наркоманія скасовуються повністю.
  • Правильний розклад дня! Це, перш за все, 8-ми годинний здоровий сон. Потрібно привчити свій організм лягати і прокидатися в один і той же час, не залежно від дня тижня: будній чи вихідний. Робити регулярні перерви в період роботи чи навчання.
  • Позитивний настрій кожен день! Не зациклюйтеся на невдачах і промахах. Знайте що себе потрібно любити та піклуватися про свій емоційний стан. Турбота про свою психіку, емоційний стан це- заняття до душі, приємні люди навколо або цікава робота.

А ще, активно підтримуйте здоровий спосіб життя своїх дітей, мотивуйте їх дбати про своє здоров’я з раннього дитинства. Збереження здоров’я дітей та підлітків має велике значення і потребує піклування, поваги і захисту з боку дорослих.

Залишити відповідь

Пошук

+