З Міжнародним днем медичної сестри детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

З Міжнародним днем медичної сестри

Шановні медичні сестри!

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри в конференц-залі лікарні проведено урочисті збори колективу. Директор закладу Ірина Кулєш щиро привітала медичних сестер зі святом та подякувала за невтомну працю, професійне виконання своїх обов’язків, відданість справі та активну громадську позицію.

З нагоди свята кращих медичних сестер лікарні відзначили грамотами.

Дорогі наші медичні сестри прийміть щирі вітання та вдячність за Ваші чуйні серця, за віддану працю, за Ваші талановиті руки, які дарують діткам радість життя, вселяють віру у зцілення у серця батьків, за Вашу підтримку у нелегкій праці лікаря.

Ваша праця, у таки непростий час, неоціненна!

Зі святом Вас! Щастя Вам, добра, достатку, миру і спокою, щоб Ваші близькі, які сьогодні на фронті, повернулися живими і цілими, і щоб ми скоріше зустріли перемогу.

Пошук

+
Перейти до вмісту