З Міжнародним днем медичної сестри детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

З Міжнародним днем медичної сестри

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри в конференц-залі лікарні проведено урочисті збори колективу. Директор закладу Ірина Кулєш щиро привітала медичних сестер зі святом та подякувала за невтомну працю, професійне виконання своїх обов’язків, відданість справі та активну громадську позицію.

В цей святковий день на урочисті збори колективу з привітаннями до свята завітав представник Запорізької міської ради заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Г. Васюк.

З нагоди свята кращих медичних сестер лікарні відзначили грамотами.

Дорогі наші медичні сестри прийміть щирі вітання та вдячність за Ваші чуйні серця, за віддану працю, за Ваші талановиті руки, які дарують діткам радість життя.

Хай усе добро, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею, міцного здоров’я Вам, родинного щастя та миру!!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

Пошук

+
Перейти до вмісту