Щиро дякуємо за допомогу! детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Щиро дякуємо за допомогу!

Сьогодні, у такий нелегкий для України час, саме єдність та людяність небайдужих громадян відіграють важливу роль в створенні комфортних умов перебування пацієнтів у лікарні та допомагають надавати медичну допомогу населенню.

Завдяки відданості своїй благородній справі та плідній співпраці з ГО BELUGA UA та We stand with Ukraine лікарня в якості гуманітарної допомоги отримала все необхідне для перебування та лікування наших пацієнтів, дітей позбавлених батьківської опіки, у т.ч. внутрішньо переміщеним особам – це вироби медичного призначення, продовольчі набори, гігієнічні набори та одяг.

Дякуємо ГО BELUGA UA та We stand with Ukraine за потужну підтримку, що в такий тяжкий для нашої країни час допомагають забезпечити заклади охорони здоров’я найнеобхіднішим, аби лікарі продовжували рятувати найцінніше – життя та здоров’я українців.

Щиро вдячні, Ваша допомога та підтримка для нас надважлива та необхідна!

Бажаємо Вам міцного здоровʼя, оптимізму, благополуччя і успіхів у такій важливій справі!

Разом ми стаємо сильнішими! Разом до перемоги!

Щиро дякуємо за допомогу! детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим. Щиро дякуємо за допомогу! детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Пошук

+
Перейти до вмісту