Оновлений стоматологічний кабінет детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Оновлений стоматологічний кабінет

Запрошуємо Вас до оновленого стоматологічного кабінету на базі КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР.

Стоматологічний кабінет оснащений сучасним обладнанням та виконує широкий спектр послуг, зокрема:

  • екстрена стоматологічна допомога;
  • планова стоматологічна допомога (крім ортодонтичних процедур);
  • хірургічне лікування;
  • сучасні методи профілактики та діагностування.

Пацієнти, у т.ч. діти з інвалідністю мають змогу пройти безболісне лікування (під седацією) в окремо обладнаному кабінеті під наглядом лікаря-анестезіолога дитячого.

Також, перевагою нашого стоматологічного кабінету є можливість надання медичної допомоги на засадах мультидисциплінарного підходу (за необхідності пацієнти оглядаються різними спеціалістами (лікар-стоматолог-хірург, невролог, отоларинголог, педіатр, алерголог), здійснюється нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.

Лікарі та медичний персонал справжні професіонали своєї справи, мають великий досвід роботи з дітьми. Вони завжди уважно слухають своїх пацієнтів, надають детальну інформацію про процедури, і завжди готові відповісти на питання. Така довіра між пацієнтом та стоматологом – це основа успішного лікування.

Чекаємо Вас за адресою: м.Запоріжжя, вул. Сорочинська, 28А.

Запис до лікаря-стоматолога дитячого для планової стоматологічної допомоги за посиланням https://bit.ly/445tNf0

Сюжет представлений Телеканалом МТМ (муніципальний телеканал м.Запоріжжя).

Пошук

+
Перейти до вмісту