МИ ВСІ РАЗОМ, МИ ПЕРЕМОЖЕМО! детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

МИ ВСІ РАЗОМ, МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

З 24 лютого життя кожного українця перевернулося! Ми з Вами навчилися бути єдиними та по-іншому дивимось на життя! До цієї страшної війни лікарі боролися з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, а вже сьогодні медики України одночасно лікують COVID-19, рятують життя маленьких пацієнтів та поранених.

І це – дуже страшно та боляче! Лікарі всіх закладів охорони здоров’я міста злагоджено працюють для надання медичної допомоги населенню міста, евакуйованим та нашим захисникам.
Лікарні забезпечені необхідною кількістю медикаментів, киснем, перев’язувальними матеріалами, продуктами харчування тощо.

Медичні працівники самовіддано працюють на своїх робочих місцях, незважаючи на те, що дома залишилися їх сім’ї, діти, батьки рідні та друзі.

Ми працюємо в умовах війни. Але це нас не зламає, це робить нас сильнішими, і ми обов’язково переможемо в цій війні.

Хочемо Подякувати Всім Запоріжцям, кожному Українцю, за підтримку, допомогу.
Разом – ми сила! Нас не зламати! Ми переможемо!
Бережіть себе та своїх рідних!
Слава Україні та нашим Героям!
Все буде Україна!

Пошук

+
Перейти до вмісту