До уваги! Обмеження на проведення заходів 6 січня детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

До уваги! Обмеження на проведення заходів 6 січня

З наближенням Хрещення Господнього багато християни традиційно освячують воду, яка є головним символом Водохреща, та купаються чи обливаються, що символізує очищення тіла та душі.

Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області від 26.12.2023 №175, з метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів, пов’язаних з відзначенням Водохреща, 6 січня на території області встановлено заборону на купання у відкритих водоймах.

Через потенційні загрози, які несуть дії військ країни-окупанта, на Водохреща на р. Дніпро та інших водних об’єктах не функціонуватимуть спеціальні локації для занурення. Правоохоронці та рятівники не нестимуть там чергування – у них є більш складні та важливі завдання. Відповідальність за можливі надзвичайні події при купанні у крижаній воді, спровоковані порушенням обмежень режиму воєнного стану, лежатиме виключно на порушниках.

Ми розраховуємо на ваше розуміння та підтримку в цій ситуації. Безпека громадян є пріоритетом, і ми віримо, що такі обмеження допоможуть уникнути негативних наслідків.

Пошук

+
Перейти до вмісту