Діагностика слуху у дітей (аудіометрія) детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Діагностика слуху у дітей (аудіометрія)

Значення слуху в дитячому віці важко переоцінити. Завдяки можливості чути дитина розвиває мовні та комунікативні навички.

Вади слуху можуть бути вродженими або набутими, розвиватися внаслідок деяких генетичних факторів, ускладнень під час пологів, а також в результаті інфекційних хвороб, хронічних вушних інфекцій, прийому певних лікарських засобів, впливу надмірного шуму, особливо актуально, враховуючи воєнний стан та активні бойові дії поблизу міста.

При цьому, у значній кількості всіх випадків втрати слуху у дітей можна завчасно запобігти. Так, 60% випадків втрати слуху серед дітей у віці до 15 років викликані причинами, які піддаються профілактиці.

Першим кроком у вирішенні проблем слуху, мовлення і пов’язаних з ними хворобах вуха, пошкодженнях головного мозку, судинних порушеннях – є діагностика.

Діагностика слуху у дітей (аудіометрія) детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Завдяки коштам місцевого бюджету, на базі нашої лікарні – є можливість проведення діагностики органів слуху на сучасному медичному обладнанні експертного класу (аудіометрія). Аналогів цієї послуги в муніципальних закладах міста не має.

Обстеження проводяться на базі отоларингологічного відділення КНП «Міська дитяча лікарня 5» ЗМР, кваліфікованим лікарем-сурдологом, лікарем-отоларингологом дитячим.

Дослідження діагностики слуху проводяться безкоштовно в рамках Програми медичних гарантій на умовах договору з НСЗУ.

Чекаємо Вас за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, 28А, отоларингологічне відділення, телефон (099)618-74-46.

Працюємо для Вас, нам довіряють найдорожче!

Пошук

+
Перейти до вмісту