Денний стаціонар неврологічного профілю з соматичними ліжками

Денний стаціонар неврологічного профілю з соматичними ліжками надає високоспеціалізовану, кваліфіковану, медичну допомогу дітям від 0 до 7 років з неврологічними та соматичними захворюваннями шляхом їх госпіталізації на денний час за відсутності показів до цілодобового лікарського нагляду в умовах стаціонару.

Денний стаціонар неврологічного профілю з соматичними ліжками проводить долікування хворих після виписки з стаціонару, профілактичних, лікувальних заходів дітям, які перебувають на спостереженні у лікаря-невролога дитячого та лікаря-педіатра.

Тісна співпраця з кафедрою пропедевтики дитячих хвороб ЗДМУ надає можливість пацієнтам отримати консультацію професора Іванько О.Г.

Перебуваючи в денному стаціонарі пацієнт в комфортних умовах може пройти обстеження і комплексне лікування в поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами, масажем, ЛФК під спостереженням лікаря.

Ретельно підібраний медичний персонал завжди готовий надати професійну допомогу.

Лікарі денного стаціонару надають медичну допомогу дитячому населенню згідно міжнародних стандартів та володіють сучасними методиками лікування та реабілітації. Робота ведеться в тісній співпраці з лікарями вузьких спеціальностей. 

Діагностика, терапія, фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури призначаються за індивідуальною схемою, відповідно до особливостей організму пацієнта та його захворювання.

Фахівці відділення:

  • завідувач відділення – лікар-невролог дитячий першої кваліфікаційної категорії Макарова Ганна Йосипівна;
  • лікар-невролог дитячий першої кваліфікаційної категорії Левітіна Світлана Петрівна.

Денний стаціонар неврологічного профілю з соматичними ліжками розташовано на другому та третьому поверсі на базі поліклінічного відділення №2 (вул. Л. Жаботинського, буд. 32).

Телефон відділення: (061) 233-51-95.