7 квітня – Всесвітній день здоров’я детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя. ВООЗ закликає владу всього світу упевнитись що всі громадяни мають рівний доступ до медичного обслуговування, і, найголовніше – мають можливість вести здоровий спосіб життя.

Формування здорового способу життя – багатофакторний процес, який відбувається під впливом природних умов, залежить від національних, культурних, релігійних особливостей та рівня соціально-економічного розвитку країни.

Здоров’я це не тільки відсутність хвороб та фізичних дефектів, а стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя. Сьогодні на підставі узагальнення численних досліджень в області епідеміології та етіології більшості захворювань можна стверджувати, що понад 80% можливостей зберегти здоров’я залежить від власної волі і поведінки людини, 15% – від суспільства і навколишнього середовища, і тільки 5% – від лікаря. Тому збереження здоров’я повинно забезпечуватися в першу чергу власними знаннями і зусиллями. Своєчасна профілактика, здоровий спосіб життя, відповідальне ставлення до себе і оточуючих, вибір товарів і послуг, що не завдають шкоди здоров’ю і навколишньому середовищу, все це – необхідні умови збереження здоров’я і довголіття, запобігання захворюванням. Почніть дотримуватися здорового способу життя прямо зараз і докладіть зусиль для поступового прогресу.

Кожен з нас має певний стан здоров’я. Втім цей стан доволі динамічний. Усі ми відчуваємо, що наше здоров’я постійно змінюється. Змінюється у звичному житті. І ще швидше змінюється в умовах різноманітних викликів, стрімких змін, з якими ми вимушені зустрічатись час від часу. Особливо важливим воно стає під час пандемії коронавірусу.

Побажання доброго здоров’я вже давно стало традицією. Бажаючи здоров’я ми практично не замислюємося скільки сенсу закладено у цих словах.

Пам’ятайте про цінність здоров’я. Профілактика та увага до власного здоров’я ‒ це базові складові життя людини.

Дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це запорука щасливого життя.

Пошук

+