КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР продовжує оновлюватися детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР продовжує оновлюватися

Завдяки реалізації міської програми по оновленню матеріально-технічної бази медичних установ м. Запоріжжя у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР проводяться ремонтні роботи у відділенні невідкладної (екстреної) медичної допомоги (ВН(Е)МД) та організація травматологічного пункту;   приміщень лівого крила інфекційно-боксованого відділення дітей старшого віку. 

8 квітня поточного року до лікарні з робочим візитом ознайомитися із станом проведення ремонтних робіт в лікарні завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров А.І. та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова В.В.

Директор лікарні Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх з ходом виконання ремонтних робіт та перспективами роботи відділень. Крім того, присутніх ознайомлено з планом проведення капітального ремонту приміщень на базі ВН(Е)МД для організації травмпункту з рентген кабінетом, що є нагальним за результатами проведеного статистичного аналізу та враховуючи його відсутність у закладах дитячого спрямування міського підпорядкування.

Вдосконалення медичної допомоги дитячому населенню, в т.ч. умов комфортного перебування пацієнтів є пріоритетним завданням нашого закладу.

Пошук

+