Фахівці лікарні прийняли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

Фахівці лікарні прийняли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі

31 жовтня поточного року у Запоріжжі відбулася Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

Фахівці лікарні прийняли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Організатором заходу виступила Всеукраїнська громадська організація  «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, національного медичного університету ім. О.О.Богомольця (Київ), національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (Київ), Запорізького державного медичного університету (ЗДМУ) та Запорізької медичної академії післядипломної освіти (ЗМАПО).

Захід проведено з метою підвищення професійних знань медичних фахівців, впровадження стандартів та європейських протоколів діагностики та лікування захворювань. Освітньою тренінг – програмою «Мистецтво Лікування» охоплено понад тисячу лікарів м. Запоріжжя та Запорізької області. Від лікарні у тренінг -програмі прийняли участь понад 20 фахівців.

Наукова програма проходила у двох залах за напрямками: стратегія зниження розвитку внутрішніх хвороб, сучасні принципи ведення найпоширеніших станів у терапевтичній практиці; від профілактики та лікування – до якості життя, лікування та профілактика внутрішніх хвороб, практичні аспекти контролю симптомів у внутрішній медицині, оптимізація лікування внутрішніх хвороб. Крім того, проведено сателітний симпозіум: наука заради кращого життя.

Присутнім представлено 28 доповідей провідних фахівців України. Зокрема, на дитячій секції презентовано 2 виступи завідуючої кафедри факультетської педіатрії ЗДМУ, доктора медичних наук, професора, лікаря алерголога дитячого алергологічного відділення КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР Недельскої С.М. Вона презентувала доповіді про сучасні, високоефективні антигістамінні препарати та про безпечне лікування і ефективний контроль при бронхообструктивному синдромі у дітей. Зацікавив фахівців лікарні і виступ доцента кафедри отоларингології ЗМАПО Кокоркіна Д.М. про лікування тонзилофарингитів у дітей.

Провідні вчені України ділились із колегами досвідом та інформацією в режимі діалогу, що дозволило учасникам не тільки прослухати доповіді науковців, а й отримати відповіді на свої запитання та поспілкуватися. Практична частина заходу вбачала проведення тренінг – програми вимірювань: глюкометрія, індекс маси тіла, артеріальний тиск, ліпідограма, денсиметрія, УЗД колінних суглобів.

Фахівці лікарні прийняли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі детская больница запорожье КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР – це єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.Крім того організатори заходу провели професійну вікторину для фахівців та вручили сертифікати учасникам.

Організаторам проекту вдалося акцентувати увагу на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях та запобігання їх розвитку шляхом впровадження профілактичних напрямків у роботі лікаря.

Такі тренінг – програми дають можливість фахівцям лікарні підвищити свій професійний рівень та поділитися своїми здобутками, впроваджувати провідний досвід колег і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

Залишити відповідь

Пошук

+